NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS ADMINISTRAVIMO PASLAUGA

 

 

NEKILNOJAMO TURTO KONSULTACIJA

 

Planuojate investuoti į nekilnojamąjį turtą? Norite, kad tai neštų jums pajamas? O gal gavote nekilnojamąjį turtą kaip dovaną ar palikimą, tačiau nežinote kaip tinkamai su juo elgtis? Leiskite jums suteikti profesionalę konsultaciją, kuri padės viską lengviau ir greičiau išspręsti. Nes kiekvienas nekilnojamojo turto atvejis yra skirtingas ir reikalauja išskirtinio dėmesio ir analizės. Mūsų sukaupta patirtis, leis Jums ramiai stebėti, kaip Jūsų nekilnojamasis turtas įgauna pridėtinę vertę ir atneša Jums naudą. O Jūs galėsite skirti laiko sau.

 

 

 

 

 

 


 

ISTORIJA

Asmuo paveldėjo butą. Į buto remontą žmogus investavo 12000€. Tikslas buvo parduoti brangiau sukūrus pridėtinę vertę. Tačiau nuosavybės dokumentai buvo netinkamai sutvarkyti ir buto pardavimas tapo nepaprastai komplikuotas. Asmeniui neliko kitos išeities kaip tik butą nuomoti ir taip atsiimti bent dalį pinigų, kurie buvo investuoti į remonto darbus. Moralas – žinių ir supratimo stoka kainavo asmeniui daug laiko, nervų ir galutiniame rezultate finansinius nuostolius. Prieš vykdant veiklą ar priimant sprendimus verta pasikonsultuoti su šios srities specialistais.

 


 

 

 

 

 

BUY TO RENT - PIRKTI NUOMAI

Jeigu domitės investicijom į nekilnojamą turtą ir nekilnojamo turto industrija Jums atrodo patraukli, bei įdomi. Tokiu atveju Jums pravers turėti daugiau žinių apie šios industrijos subtilybes, kad šias investicijas padaryti tikrai pelningas. Tik iš šalies gali pasirodyti, kad investicija į nekilnojamąjį turtą yra lengvai ir paprastai suvaldomas procesas. Tačiau, kaip ir bet kurioje kitoje industrijoje, sėkmingos nuo nesėkmingų investicijų skiriasi nuo mažų smulkių detalių ir žinių, kaip suvaldyti procesus. Mūsų komandos tikslas yra pasidalinti su Jumis patirtimi ir padėti suvaldyti procesus.

© 2019 ValdauNT

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle